Kaizen Hijyen

  Kaizen hijyen on yılı aşkın sektör tecrübesi olan genç dinamik ve yenilikçi bir ekip.Sayısız projede ülkemizin önde gelen kurum ve firmalarının temizlik ve hijyen alanındaki tedarik ve iş partnerliğini yapmaktayız. Kaizen hijyen olarak ürettiğimiz ürünler ve sektörde akredite olmuş markaların distribütörlükleri ile geniş ürün portföyümüzü oluşturduk.Temizlik ve hijyen alanındaki tüm ürünlerin tedariği teslimatı ürün kullanım eğitimi ve danışmanlığı alanında hizmet vermekteyiz. Kaizen olarak bir Uzakdoğu felsefesini benimseyip marka ismimizi buradan aldık bu suretle gelişime ve değişime ayak uydurarak her periyotta daha iyi hizmet verebilmeyi felsefe edindik, sektörün alışılagelmiş alsan üret sat anlayışı ile farklı olabilmenin mümkün olmadığını sadece iyi hizmet verebilmenin Biz öncü kalabileceğini tecrübe edinip uyguladık, büyüdük, olgunlaştık.
   Temizlik ve hijyen alanında partnerimiz olmak için adayız.İşbirliği yapabilme dileklerimizle…

Mutlu'yuz

Cesur'uz

Kararlı'yız

Bir'iz

Adil'iz

Çok ciddi çalışan firma.siparişimden sonra hemen onay ve kargo işletimi yapıldı.ertesi gün ürün elime ulaştı.teşekkür ederim.
Melis A.
İşletme Sahibi
Hijyen ürünleri için ilk durağınız Kaizen Hijyen olmalıdır kesinlikle pişman olmayacağınız lafta değil gerçekten 7/24 müşteri desteği sağlayan bir firma. Uzun yıllar boyu kendileri ile çalışacağım.
Ali M.
Yönetici
Hijyenik klozet sistemi için bir kaç firmayla çalıştım o kadar çok sorun yaşadım ki Kaizen Hijyenik klozete geçiş yaptım iyiki geçiş yapmısım destek ekibi olsun muhasebe ekibi olsun hepsi çok ilgili ve çok hızlı dönüş yapıyorlar çok teşekkür ederim.
Engin L.
İşletme Sahibi
“ Çözüm odaklı bir firma müşteri memnuniyetine gerçekten önem veriyorlar. ”
Aylin K.
Mimar