MErkez

Yeşilce, Çelik Cd. No:56, 34418 Kâğıthane/İstanbul

İLETİŞİM FORMU

S.S.S.

.Siparişleriniz için çağrı merkezimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.Online alışveriş için www.kazienhijyen.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kurulumu ekibimiz tarafından yapılan hijyenik klozet kapağı sensör ile çalışır sensöre elinize yaklaştırmanız yeterli.

Hİjyenik rulo bölümüne yerleştirilir poşet bir tur el ile ilerletilerek jiletten kesilerek atık bölümündeki boş makaraya sarılır. Ürün videoları sayfamızdaki videoyu izleyerek kolayca yapabilirsiniz

Hijyenik Klozet  Kapak sistemi ile tüm hijyen ve temizlik ürünleri ile çay kahve ve nescafe çeşitlerinin tedariğini yapmaktayız

Kaizen Hijyen markalı ürünlerde İstanbul içine Kaizen Hijyen ekibi tarafından ürünler ulaştırılır ve kurulumu sağlanır. İstanbul dışındaki illere ise uygunluk durumunda yine Kaizen Hijyen tarafından teslimat sağlanır. Diğer durumlarda İstanbul dışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır.

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanun gereğince aldığınız ürün veya hizmetin ayıplı, kusurlu olması durumunda, internet üzerinden ve kapıdan peşin satışlarda 14 gün, kredi kartı ile yapılan satışlarda 7 gün içerisinde herhangi bir cezai işlem veya bedel ödemeksizin iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

AKDENİZ BÖLGESİ iletişim

Perge Bulvarı Altuniş Sitesi B blok Antalya Tel: 444 80 49

Ege Bölgesi iletişim

Karacaoğlan Mah. 6170 Sk. No:11/Z-38 Bornova İzmir                       Tel: 444 80 49

İç Anadolu Bölgesi iletişim

Tuzluçayır mah. 596.sok16/1 Mamak Ankara Tel: 444 80 49

Muğla iletişim

Cumhuriyet Cad. No:16-Z Armutalan Marmaris                     Tel: 444 80 49